İzmir Araç Kiralama Bizim İşimiz

İzmir Araç Kiralama Bizim İşimiz

             Araç kiralama halk dilinde oto kiralama ve rent a car olarak bilinen isimlerin genel adıdır. Genel olarak 2011 yılı itibari ile ülkemizde çok fazla yaygınlaşmıştır. Araç kiralama işlemi genel olarak günlük , haftalık ve yıllık olarak gerçekleştirilmektedir. Aylık ve yıllık araç kiralama işlemi daha çok büyük firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Araç kiralama kimi zaman araç satın almaktan daha karlı bir seçenektir. Büyük şirket sahipleri bundan dolayı araç satın almak yerine kiralama yöntemini tercih etmektedirler. Araç kiralama işlemleri günlük olarak yaptırılırsa genel anlamda daha pahalı gelecektir. Bu işlem daha çok havaalanları ve turistlik alanlarda kullanılmaktadır.

             ZGR Rent A Car olarak İzmir ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Öncelikli olarak izmir rent a car hizmeti vermekle birlikte başka bir çok hizmet de vermekteyiz. Araç kiralama işlemini gerçekleştirirken bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartların başında sürücü belgenizin olması ve sürücü belgenizin en az iki senelik olması gerekmektedir. Araç kiralama işleminizi istediğiniz gün sayısına göre gerçekleştirerek ihtiyacınız olan durumlarda araç ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 


            Vermiş olduğumuz hizmetlerin bir diğeri de şoförlü araç kiralamaktır. izmir şoförlü araç kiralama hizmeti sadece İzmir ve çevresine verilmekte uzun süreli yolculuklarınız için yapılmaktadır. Bu işlem genellikle turlar aracılığı ile kullanılmakta veya geziye gitmek isteyen gruplar tarafından tercih edilmektedir.

             İzmir çevresinde başta Adnan Menderes Havaalanı olmak üzere iç hat ve dış hatlar da izmir havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz. Araç kiralama şirketimiz olarak bulunan tüm izmir havaalanlarında transfer hizmetini vererek müşterilerimizin işlerinin hallolmasını sağlamaktayız. Gerek havaalanlarından şehir merkezine gerek de şehir merkezinden havaalanlarına kurmuş olduğumuz servisler sayesinde kişiye özel vip yolcu taşımacılığı yapıyoruz. Bizler aracılığıyla alacak olduğunuz tüm hizmetlerin kalitesi konusunda sizlere güvence veriyoruz.

İzmir Rent A Car

İzmir Rent a Car Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz. izmir rent a car firmaları içinde en iyi hizmeti sunan firma.

İzmir Havalimanı Rent a Car

Size en yakın merkezi izmir havalimanı rent a car lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

İzmir Ekonomik Fiyat Oto Kiralama

Her keseye uygun izmir oto kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havalimanı Transferi için 7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.